




3 152 ₴
Стілець Рондо - це елегантна аскетичність, реалізована в кращих традиціях європейського мінімалізму. Даний стілець хокер безсумнівно доповнить інтер'єр вашого кафе, бару чи ресторану.
- хромоване підставу
- регулювання висоти сидіння з допомогою механізму газ-ліфт
- опора для ніг
- м'яке сидіння
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Глибина - 400 мм
Ширина - 370 мм
Висота сидіння стільця - 630 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 630 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 7,9 кг |
| Высота | 860 |
| Глубина | 400 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для баров |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья |
| Ширина | 370 |