




1 603 ₴
Якщо хочеться облаштувати власний будинок з великим смаком в частині обідніх і барних стільців, слід звернути увагу на модельний ряд Маркос, в якому представлені різні варіанти стільців і каркасів для них.
Стільці та каркаси Маркос відрізняються між собою по висоті. Серед них можна знайти високі, з поперечною підставкою для ніг, які можна встановити у високої стільниці або біля бару, або звичайні обідні, підходящі для обстановки обідніх зон, віталень і кухонь.
Всі конструкції модельного ряду Маркос мають прямі ніжки, а за рахунок них – дуже стійкий каркас, який може витримати великі навантаження людського ваги. А також у всіх моделях є напівкруглі спинки, підтримують спину сидячого людини.
Стільці Маркос – не тільки стильне рішення для обстановки будинку, але і предмети меблів, які легкі в обслуговуванні і зручні в користуванні.
Модифікація стільця Хокер Маркос з каркасом кольору Хром.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Особа: 100% ПВХ, Підстава: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скад створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скад розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу і ультрафіолету, має трудновоспламеняемое покриття, яке пройшло випробування запаленою цигаркою.
Скад має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби із шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 490 мм
Ширина - 450 мм
Висота - 940 мм
Висота від підлоги до сидіння - 730 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип | Барный стул |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 4,5 кг |
| Глубина | 490 |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Ширина | 450 |