







1 488 ₴
Якщо хочеться облаштувати власний будинок з великим смаком в частині обідніх і барних стільців, слід звернути увагу на модельний ряд Маркос, в якому представлені різні варіанти стільців і каркасів для них.
Стільці та каркаси Маркос відрізняються між собою по висоті. Серед них можна знайти високі, з поперечною підставкою для ніг, які можна встановити у високої стільниці або біля бару, або звичайні обідні, підходящі для обстановки обідніх зон, віталень і кухонь.
Всі конструкції модельного ряду Маркос мають прямі ніжки, а за рахунок них – дуже стійкий каркас, який може витримати великі навантаження людського ваги. А також у всіх моделях є напівкруглі спинки, підтримують спину сидячого людини.
Стільці Маркос – не тільки стильне рішення для обстановки будинку, але і предмети меблів, які легкі в обслуговуванні і зручні в користуванні.
Модифікація стільця Хокер Маркос з каркасом кольору Чорний.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Глибина - 490 мм
Ширина - 400 мм
Висота сидіння стільця - 730 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 940 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 730 |
| Глубина стула | 490 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Ширина стула | 400 мм |