
10 701 ₴
Стільці Цезар Хокер – стильне рішення. Каркаси виконані з металу, але розрізняються по квітам, тому для обстановки власної кімнати можна вибрати виріб потрібної колірної гамі. На каркас кріпиться будь-яке сидіння, відповідне власнику за смаком.
Конструкції каркасів виконані з довгими ніжками. Між передніх ніжок розташована підставка для ніг. Стільці Цезар Хокер мають спинкою середньої довжини, вздовж якої вертикально розташувалися тонкі прути, надають конструкціям елементи класичного стилю.
Основні особливості:
- широка, зручна і естетична спинка;
- велике, м'яке, зносостійке сидіння;
- надійна, стійка конструкція;
- оптимальна ціна;
- широкий вибір колірних рішень матеріалу для оббивки.
Модифікація стільця Хокер Цезар з каркасом кольору Алюміній
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 450 мм
Висота - 1030 мм
Висота від підлоги до сидіння - 730 мм
Правила догляду
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип | Барный стул |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1030 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 5,3 кг |
| Глубина | 500 |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Ширина | 450 |