







2 076 ₴
Стілець Черрі - яскрава новинка в асортименті барних стільців AMF! Емоційний продукт, який внесе в обстановку атмосферності і стане акцентом в інтер'єрі Кафе, Бару чи Ресторану, а також додасть оригінальності інтер'єру Вашої кухні. М'яке і зручне сидіння і виразні вигини каркаса стільця Черрі не залишать Вас байдужим.
Стільці Черрі комплектується зручним сидінням, яке складається з високоякісного пінополіуретану, а також може бути оббите різними видами шкірозамінника за вашим бажанням. Каркас стільця Черрі може бути виконаний в наступних кольорах: білий лак, алюм, хром, чорний, чорний лак.
Відмінною особливістю даного табурета є висока, комфортне сидіння висотою 150 мм, що надає виробу як естетично привабливий вигляд, так і зручність для сидіння на нас.
Матеріал каркаса: метал, товщина стінки 1,2 мм і діаметром труби 20 мм
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 390 мм
Ширина - 390 мм
Висота - 480 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | табурет |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 390 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 36 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 390 мм |