
1 187 ₴
Стілець Рольф Алюміній Дизайн Дісней
Стільці серії Рольф з дитячим дизайном перетворять ваш будинок до невпізнання. Вони є не тільки предметом якісним і функціональним, але також можуть послужити непоганою прикрасою дитячої кімнати. Вони урізноманітнюють дитячу кімнату, зроблять інтер'єр більш приємним і привабливим. Цікава конструкція стільця Рольф і колір оббивки можуть стати тією самою родзинкою вашої дитячої кімнати.
Характеристики:
Розміри:
Стілець не вимагає ніякого спеціального догляду. Регулярно протираючи його і вичищаючи з допомогою миючих засобів у разі глибоких забруднень, ви зможете утримувати виріб в ідеальному стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет (оттенок) мебели | Алюминий |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Высота сиденья стульчика | 500 мм |
| Высота стульчика с учетом спинки | 800 мм |
| Глубина стульчика | 450 мм |
| Ширина стульчика | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Сиденье | металл |
| Спинка | металл |
| Обивочный материал | |
| Чехол сиденья | ткань |
| Чехол спинки | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |