







3 039 ₴
Стілець Бенкетний Преміум Лайн AMF є головним атрибутом більшості розважальних закладів. Вони гармонійно вписуються в інтер'єри урочистих залів, ресторанів і кафе, а також часто використовуються в різних конференц-залах або готелів, для проведення урочистих заходів. З нашими стільцями можна завжди легко відсвяткувати весілля, ювілей, корпоратив або провести інша подія. Дані стільці добре себе зарекомендували в першу чергу тим, що вони виготовлені з металевого каркаса з використанням товстої квадратної труби - це додає стільців особливу міцність. Саме тому їх можна використовувати без побоювання того, що вони можуть зламатися і витримують великі навантаження а також зносостійкі.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 450 мм
Висота - 1010 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1010 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 450 мм |