


1 299 ₴
Стілець Сицилія – це проста конструкція, об'єднана з м'якою оббивкою. Створений без декоративних надмірностей, стілець, простий і лаконічний. Але, якщо використовувати його в таких стилях як функціоналізм і мінімалізм, можна перетворити нехитре виріб в центральний елемент, на якому зав'язано складне дизайнерське рішення. В інтер'єрах, виконаних в темних тонах, Сицилія буде виступати в ролі контрастною деталі, а чорно-білі поєднання, як відомо, є класикою. У світлих ж стілець стане невід'ємною частиною великої композиції.
Глибина - 500 мм
Ширина - 420 мм
Висота сидіння стільця - 460 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 990 мм
Щоб підтримувати привабливий зовнішній вигляд стільця, потрібно постійно стежити за появою на ньому плям і своєчасно обробляти або пилососом, або миючими засобами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 990 мм |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота сиденья стула | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина стула | 420 мм |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 48 шт |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |