





838 ₴
Стілець AMF Ванесса - прекрасне рішення для оформлення кафе, відкритих терас, домашньої обідньої зони, дуже міцний, стійкий, простий в експлуатації і має оригінальний дизайн. Висока вигнута спинка і міцне, м'яке сидіння з основою з фанери, дозволять насолоджуватися спілкуванням в комфорті. Каркас з металу, витримає не тільки великий потік відвідувачів, але і людей з будь-якою комплекцією. Для володарів відкритих кафе важливий той факт, що стільці можна складати в стопку на ніч, а оббивка і покриття каркаса не вимагає особливого догляду і відмінно піддаються прибиранню мильним розчином. Дизайн стільця простий, підійде для приміщень в стилі Хай тек.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 450 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.8 |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 890 |
| Глубина стула | 450 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа, Искусственная кожа |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Ширина стула | 400 мм |