







834 ₴
Стілець Тюльпан AMF – це класичне рішення для оформлення будь-якого інтер'єру.
В основі його дизайну лежить широко відомий Віденський стілець, втілений в металі. Вибираючи для свого кафе, бару чи будинку стілець Тюльпан, ви можете бути впевнені у своєму рішенні, так як його дизайн і конструкція перевірені часом і позитивно оцінені клієнтами в багатьох країнах світу.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 430 мм
Ширина - 410 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 430 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 410 мм |