






1 728 ₴
Стілець Лаурель втілює в собі всі найкращі якості, які покликані зробити його "родзинкою" будь-якого інтер'єру:
- авторська розробка, модні силуети вигинів сидіння і спинки підкреслить його індивідуальність;
- оббивка всій поверхні стільця тканиною, включаючи повну обшивку ніжок, сидіння і спинки, дозволить Вам з комфортом перебувати в ньому в будь-яку пору року;
- регульовані опори дозволять легко адаптуватися до поверхні підлоги;
- металевий каркас основи стільця дозволить надійно зберегти дизайнерську форму, а амортизуюча спинка - легко пристосуватися до ергономіки спини людини;
- можливість складування в стопки.
Тканина Сідней проводиться з використанням натурального волокна, що робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Володіє підвищеною міцністю, пожежо - та зносостійкістю, не піддається витягуванню і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.
Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набуває оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стане родзинкою в будь-якому інтер'єрі.
Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замит забруднення теплим мильним розчином.
Глибина - 570 мм
Ширина - 550 мм
Висота сидіння стільця - 480 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 890 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 570 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Ширина стула | 550 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |