






2 583 ₴
Стілець Латте хром Оранжевый (Ral 2003) AMF
Зручні стільці для кафе і барів з дерева – це модний тренд в інтер'єрах приміщень громадського харчування. Незвичайний дизайн – це запорука успіху кафе або бару, тому виробники меблів намагаються вигадувати нові, оригінальні форми стільців, використовувати різноманітні матеріали і незвичайні забарвлення.
Стільці з дерева давно і міцно увійшли в побут сучасної людини. А в підприємствах громадського харчування вони просто незамінні. Адже вони легкі, можуть бути виконані в самих різних формах і відтінках, міцні, легко штабелюються. На таких стільцях приємно сидіти, тому що їх форма розроблена з урахуванням анатомії людини.
Модифікація стільця Латте з каркасом кольору Хром.
Ще однією безсумнівною їх перевагою є максимальна простота в догляді, з допомогою спеціальних засобів для догляду за дерев'яними елементами.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 490 мм
Ширина - 480 мм
Висота - 820 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 490 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 480 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |