







1 044 ₴
Стілець Кармен AMF - це новий оригінальний продукт в асортименті барних стільців AMF, який володіє цілим рядом переваг:
- велике, зручне сидіння з загнутим, в передній частині, носиком;
- комфортний, розслабляючий кут нахилу спинки;
- стійкий і міцний каркас, посилений декоративної перемичкою;
- стильний дизайн з широкою кольоровою гамою як каркасів, так і оббивок.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 840 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | нестандартная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |