







2 726 ₴
Стілець Рандеву AMF безсумнівно стане хорошим вибором для солідного розкішного ресторану, в якому затишок і комфорт відвідувача знаходяться на першому плані. Незважаючи на досить простий зовнішній вигляд, стілець створений для забезпечення максимальної зручності сидить. Спинка і сидіння виконані одним цілим, сидіння злегка закруглюється донизу, що дозволяє ногам відпочивати і не затікати. Також вони зроблені м'якими, щоб не лише голова, але і тіло могло відпочити від виснажливо щоденної роботи. Адже ресторан не дарма вважається місцем духовного та фізичного відпочинку людини.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 580 мм
Ширина - 500 мм
Висота - 860 мм
Висота від підлоги до сидіння - 520 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 520 |
| Глубина стула | 580 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 500 мм |