







1 930 ₴
Металевий Стілець Соул AMF стане відмінним варіантом для кафе і ресторанів, прикрасить собою вашу хай тек кухню. Стілець безсумнівно виглядає престижно і додасть іміджу в інтер'єр. Його головною особливістю є збільшена і дещо незвичайна м'яка спинка. Зручна вигнута форма стільця, м'яке сидіння і спинка дозволить з комфортом розміститься на ньому гостям і неквапливо їсти і насолоджуватися напоями. Металевий каркас забезпечує міцність і довговічність. Спеціальні ніжки, не дряпають підлогу, дозволяють використовувати стілець на будь-якій поверхні в будь-якому закладі. Прекрасна і стильна поверхню ідеально підходить для громадських місць, так як легко і швидко чиститься. Стілець Соул Ваш надійний і стильний вибір!
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 550 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Глубина стула | 450 мм |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина стула | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа, Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |