





10 701 ₴
Стілець Мартін хром чорний шкірозамінник AMF
Стілець Мартін – додасть будь-якого закладу неповторну витонченість і естетичність. Гармонійність і краса ліній роблять цю модель стільця відмінним рішенням для будь-якого кафе або бару, які уважно ставиться до свого інтер'єру. Добре буде виглядати даний стілець і в домашньому просторі – на кухні в поєднанні зі скляним столом на хромованих ніжках.
Зручна спинка і м'яке сидіння роблять цей стілець не тільки красивим, але і комфортним. Також важливою перевагою стільця Мартін є його невеликі габарити, що робить його незамінним для приміщень з обмеженим простором.
Основні особливості:
- привабливий естетичний дизайн;
- компактність;
- великий вибір кольорів і матеріалів оббивки.
Модифікація стільця Мартін з каркасом кольору Хром.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Висота виробу, мм: 840
Ширина виробу, мм: 420
Глибина виробу, мм: 500
Висота спинки, мм: 380
Висота від полу до сидіння, мм: 470
Максимальне навантаження, кг: 150
Модифікація виробу: стілець Мартін
Вага виробу, кг: 2,6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Особенности | Спинка |
| Ширина стула | 420 мм |