






778 ₴
Стілець Бонус чорний Неаполь N-36 AMF
Стільці Бонус для барів, кафе і столових відповідають головним вимогам, що пред'являються до такої меблів, вони легкі, стійкі, недорогі і демократичні по дизайну. Форма стільців відповідає їх призначенню – на такому стільці можна зручно сидіти, але не цілий день, а лише якийсь час. Вони виконують утилітарну функцію, не створюючи зайво розслабленого стану сидячого.
Стільці мають дуже стійку конструкцію, їх широко розставлені ніжки з міцного металу дозволяють надійно утримувати людину будь-якої комплекції. Дизайн металевої спинки надає стільців особливу легкість і виразність. Такий дизайн дозволяє вписати стільці практично в будь-який інтер'єр, крім пишних барокових приміщень.
Модифікація стільця Бонус з каркасом кольору Чорний.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Стільці Бонус також хороші тим, що вони невибагливі у догляді, їх можна чистити за допомогою м'яких засобів для миття.
Висота виробу, мм: 830
Ширина виробу, мм: 410
Глибина виробу, мм: 510
Ширина сидіння, мм: 400
Глибина сидіння, мм: 400
Висота спинки, мм: 370
Висота від полу до сидіння, мм: 480
Максимальне навантаження, кг: 120
Модифікація виробу: стілець Бонус
Вага виробу, кг: 3,8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Красный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 370 |
| Высота табуретки | 850 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина стула | 510 мм |
| Глубина табуретки | 510 |
| Особенности | Спинка |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Ширина стула | 410 мм |
| Ширина табуретки | 410 |