






977 ₴
Стільці Маркос AMF відрізняються між собою по висоті. Серед них можна знайти високі, з поперечною підставкою для ніг, які можна встановити у високої стільниці або біля бару, або звичайні обідні, підходящі для обстановки обідніх зон, віталень і кухонь.
Всі конструкції модельного ряду Маркос мають прямі ніжки, а за рахунок них – дуже стійкий каркас, який може витримати великі навантаження людського ваги. А також у всіх моделях є напівкруглі спинки, підтримують спину сидячого людини.
Стільці Маркос – не тільки стильне рішення для обстановки будинку, але і предмети меблів, які легкі в обслуговуванні і зручні в користуванні.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 470 мм
Ширина - 440 мм
Висота - 780 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 780 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 440 мм |