





10 701 ₴
Стілець Відень AMF приваблює своєю невимушеністю, елегантністю і динамічністю вигинів форми. Ергономічна спинка створює комфорт для посадки користувача. Конструктивні особливості стільця "Відень" забезпечують максимальну надійність і міцність каркаса.
Стілець "Відень" створить затишну атмосферу в домашньому інтер'єрі, прикрасить відкриті літні майданчики, кафе, бари, ресторани.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 900 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |