






615 ₴
Табурет Софі - прекрасний вибір як для домашньої кухні, так і для невеликого кафе, дачі, приміщень з обмеженою площею або виїзних заходів.
Даний табурет надійний і практичний. М'яке, зручне сидіння обшите зносостійким «дихаючим» шкірзамінником. В основі лежить міцний металевий каркас, покриття хром полегшує догляд за ним і надає виробу естетичний вигляд.
Також особливістю даної моделі є її зручність в транспортуванні і малі габарити.
Основні особливості:
- широкий вибір оббивних матеріалів та їх колірних рішень;
- м'яке і зручне поролоновое сидіння;
- стійкий металевий каркас;
- зручне зберігання до 16 штук у стопці;
- виріб транспортується в зібраному вигляді і не вимагає складання;
- приваблива ціна.
Модифікація табурета Софі з каркасом кольору Хром.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Матеріал - метал, шкірозамінник
Глибина - 470 мм
Ширина - 470 мм
Висота сидіння стільця - 450 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 6 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 36 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Ширина стула | 470 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |