






946 ₴
Стілець AMF Ванесса - прекрасне рішення для оформлення кафе, відкритих терас, домашньої обідньої зони, дуже міцний, стійкий, простий в експлуатації і має оригінальний дизайн. Висока вигнута спинка і міцне, м'яке сидіння з основою з фанери, дозволять насолоджуватися спілкуванням в комфорті. Каркас з металу, витримає не тільки великий потік відвідувачів, але і людей з будь-якою комплекцією. Для володарів відкритих кафе важливий той факт, що стільці можна складати в стопку на ніч, а оббивка і покриття каркаса не вимагає особливого догляду і відмінно піддаються прибиранню мильним розчином. Дизайн стільця простий, підійде для приміщень в стилі Хай тек.
Модифікація стільця Ванесса з каркасом кольору Хром.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Особа: 100% ПВХ, Підстава: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скад створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скад розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу і ультрафіолету, має трудновоспламеняемое покриття, яке пройшло випробування запаленою цигаркою.
Скад має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби із шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 450 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
Простота у догляді. Допустимі суха і волога чищення з використанням спеціальних миючих засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 890 |
| Глубина стула | 450 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |