








2 786 ₴
Стілець Порто AMF не можна назвати стандартним або традиційним для ресторану або бару, однак з часом він стає ще більш цікавим. Хромовані ніжки добре поєднуються з тонкої зігнутої пластиною, яка служить та спинкою і сидінням. Вирізаний у спинці вузький отвір підкреслює незграбність спинки і робить загальну композицію більш цілісною і органічною.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 480 мм
Висота - 880 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 880 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина стула | 520 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 480 мм |