






2 394 ₴
Стілець Левіс хром бук AMF не залишить любителів сучасного стилю байдужими. Незвичайна модель з витонченими формами ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Стілець «Левіс» універсальний і застосування його багатогранно, але в будинку він стане прекрасним доповненням кухні. Його цікаві вигини і глянсовий блиск додадуть нотки розкоші і витонченості.
Сидіння стільця виготовлений з дерева, покритого яскравою вологостійкою фарбою. У покупців є можливість вибору каркасу: чорний, алюмінієвий, хромований або покритий лаком.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 490 мм
Ширина - 480 мм
Висота - 820 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 490 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 480 мм |