






1 831 ₴
Обідній Стілець Тайм AMF має цікавий і трохи кокетливий дизайн, який відмінно доповнить будь-бар, кафе і навіть ресторан. М'яка спинка у вигляді бантика, м'яке сидіння створено для релаксації та приємного неспішного проведення часу. Витончені вигнуті лінії характерні для стільця Тайм. Каркас металевий, хромований або пофарбований послужить гарантією стійкості стільця і надійності. Витримує досить великі навантаження. Ніжки у стільця мають спеціальне покриття, що дозволяє використовувати на будь-якій поверхні, не боячись пошкодити або подряпати її. Поверхня легко чистити і тому практично використовувати в громадських місцях з великим потоком відвідувачів.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 450 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 450 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |