






881 ₴
Стільці Бонус AMF для барів, кафе і столових відповідають головним вимогам, що пред'являються до такої меблів, вони легкі, стійкі, недорогі і демократичні по дизайну. Форма стільців відповідає їх призначенню – на такому стільці можна зручно сидіти, але не цілий день, а лише якийсь час. Вони виконують утилітарну функцію, не створюючи зайво розслабленого стану сидячого.
Стільці мають дуже стійку конструкцію, їх широко розставлені ніжки з міцного металу дозволяють надійно утримувати людину будь-якої комплекції. Дизайн металевої спинки надає стільців особливу легкість і виразність. Такий дизайн дозволяє вписати стільці практично в будь-який інтер'єр, крім пишних барокових приміщень.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 510 мм
Ширина - 410 мм
Висота - 850 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
Стільці Бонус також хороші тим, що вони невибагливі у догляді, їх можна чистити за допомогою м'яких засобів для миття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Винилискожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 510 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 410 мм |