







894 ₴
Стілець Велес алюміній Скад темно-синій AMF
Стілець AMF Велес – для кабаре і вдома, стійкий, надійний, з оригінально оформленої спинкою. Каркас з міцного металу, забезпечить вас і гостей комфортом і затишком, дає можливість використовувати як в приміщенні, так і на відкритих ділянках, стійкий до корозії. Дана модель компактна і підійде для невеликих приміщень. Кругле м'яке сидіння, колір оббивки можна підібрати в тон інтер'єру, крім того піддається швидкого і легкого прибирання, не вимагає спеціальних засобів по догляду. На ніжках є спеціальне покриття для захисту підлоги від подряпин.
Модифікація стільця Велес з каркасом кольору Алюміній.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Особа: 100% ПВХ, Підстава: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скад створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скад розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу і ультрафіолету, має трудновоспламеняемое покриття, яке пройшло випробування запаленою цигаркою.
Скад має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби із шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 830 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |