



1 016 ₴
Стілець Маркос хром чорний Шкірозамінник AMF
Якщо хочеться облаштувати власний будинок з великим смаком в частині обідніх і барних стільців, слід звернути увагу на модельний ряд Маркос, в якому представлені різні варіанти стільців і каркасів для них.
Стільці та каркаси Маркос відрізняються між собою по висоті. Серед них можна знайти високі, з поперечною підставкою для ніг, які можна встановити у високої стільниці або біля бару, або звичайні обідні, підходящі для обстановки обідніх зон, віталень і кухонь.
Всі конструкції модельного ряду Маркос мають прямі ніжки, а за рахунок них – дуже стійкий каркас, який може витримати великі навантаження людського ваги. А також у всіх моделях є напівкруглі спинки, підтримують спину сидячого людини.
Стільці Маркос – не тільки стильне рішення для обстановки будинку, але і предмети меблів, які легкі в обслуговуванні і зручні в користуванні.
Модифікація стільця Маркос з каркасом кольору Хром.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 470 мм
Ширина - 440 мм
Висота - 780 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Винилискожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 780 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 440 мм |