







2 292 ₴
Стілець Корсика – відмінне рішення для літніх майданчиків кафе чи барів біля басейну.Спинка і сидіння являють собою пружний моноблок, який має властивість амортизувати, підтримуючи вашу спину під час руху вперед-назад. Завдяки застосуванню високоміцного пластику з додаванням з додаванням УФЧ-протекторів, стілець Корсика може довгий час перебувати на відкритому повітрі і є дуже зносостійким і легким у догляді.Він не боїться води, не вицвітає і добре переносить легкі механічні дії.Грайливі вигини сидіння підкреслять оригінальність дизайну і сучасний характер стільця.В основі лежить міцний металевий каркас, не характерний для пластикових меблів, що робить даний стілець ще більш надійним і стійким. Ця модель стільця гармонійно поєднує в собі легкість, практичність і комфорт. Ви гарантовано залишитеся задоволені своїм вибором!
Основні особливості:
- спинка і сидіння – зручний амортизуючий пластиковий моноблок;
- до складу пластику додано УФЧ-протектор, що значно підвищує зносостійкість виробу;
- простота у догляді;
- легкість і компактність;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Модифікація стільця Корсика з металевим каркасом кольору Хром. Моноблок стільця обшитий тканиною або високоякісним шкірзамінником.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Глибина - 520 мм
Ширина - 480 мм
Висота сидіння стільця - 440 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 760 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 760 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 440 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Ширина стула | 480 мм |