









744 ₴
Стілець Віола AMF - це сучасний надійний металевий стілець, який підійде як для використання вдома так і в будь-якому сучасному барі чи ресторані. Цей стілець не тільки є основою для меблів, але також диктує дизайнерські рішення. Стильний і міцний металевий каркас стільця, чудово пишеться в будь-який інтер'єр. Спинку стільця прикрашають три вигнутих струни перетинаються одна з одною. Спинка дозволяє людині розслабитися і прийняти максимально комфортне положення для спини, що забезпечить тривалість комфортного відпочинку. Стілець практичний очищення, а ніжки стільця з пластиковими наконечниками захищають покриття від пошкоджень і подряпин. Каркас і спинка стільця здатна витримати навантаження до 120 кг
Стільці Віола комплектується зручними Ergo-сидінням, яке складається з високоякісного поролону, а також може бути оббите різними видами шкірозамінника за вашим бажанням. Каркас стільця Віола може бути виконаний у слід колірних рішеннях: білий лак, алюм, хром, чорний, чорний лак.
Ви можете замовити стілець Віола в нашому інтернет магазині, підібравши забарвлення під вже готовий інтер'єр або уточнити у менеджера можливості вибору інших колірних рішень. Це дозволить створити у Вашому ресторані або кафе неповторну атмосферу затишку і комфорту.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 900 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |