






554 ₴
Табурет Софі - прекрасний вибір як для домашньої кухні, так і для невеликого кафе, дачі, приміщень з обмеженою площею або виїзних заходів.
Даний табурет надійний і практичний. М'яке, зручне сидіння обшите зносостійким «дихаючим» шкірзамінником. В основі лежить міцний металевий каркас, покриття хром полегшує догляд за ним і надає виробу естетичний вигляд.
Також особливістю даної моделі є її зручність в транспортуванні і малі габарити.
Основні особливості:
- широкий вибір оббивних матеріалів та їх колірних рішень;
- м'яке і зручне поролоновое сидіння;
- стійкий металевий каркас;
- зручне зберігання до 16 штук у стопці;
- виріб транспортується в зібраному вигляді і не вимагає складання;
- приваблива ціна.
Модифікація табурета Софі з каркасом кольору Хром.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Матеріал - метал, шкірозамінник
Глибина - 470 мм
Ширина - 470 мм
Висота сидіння стільця - 450 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | табурет |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 6 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 36 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Ширина стула | 470 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |