


2 029 ₴
Модний стілець Портофіно - відмінне рішення для домашньої кухні або затишного кафе. Виготовлений на металевому каркасі з основою з семишарового фанерного моноблока. Забезпечує надійність і довговічність нарівні з підвищеним зручністю, за рахунок м'якої оббивки і збільшеного кута нахилу спинки. Виконаний у тканини або шкірзамі, такий стілець стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру.
Тканина Сідней проводиться з використанням натурального волокна, що робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Володіє підвищеною міцністю, пожежо - та зносостійкістю, не піддається витягуванню і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів.
Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набуває оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стане родзинкою в будь-якому інтер'єрі.
Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замит забруднення теплим мильним розчином.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 500 мм
Висота - 920 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 920 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 500 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |