




1 066 ₴
Стілець Цезар хром Скад світло-бежевий AMF для кухонь, кафе і барів послужить вам не один рік і перетворить нудне приміщення, адже дизайн стільця простий, але в теж час має свою індивідуальність. Каркас металевий не тільки витримає навантаження, але і послужить вам дуже довго. Сидіння широке і м'яке. Варіанти забарвлень оббивок завжди можна підібрати індивідуально з широко представленого асортименту, таким чином у вас є можливість підкреслити загальний інтер'єр приміщення. Спинка висока, дозволить прийняти найбільш зручну позу і насолодитися спілкуванням і їжею.
Модифікація стільця Цезар з каркасом кольору Хром.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Особа: 100% ПВХ, Підстава: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скад створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скад розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу і ультрафіолету, має трудновоспламеняемое покриття, яке пройшло випробування запаленою цигаркою.
Скад має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби із шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 450 мм
Висота - 940 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
Очищаються стільці і каркаси Цезар дуже легко, протираються вологою серветкою з миючими засобами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | нестандартная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 450 мм |