







10 701 ₴
Стілець Мартін AMF – додасть будь-якого закладу неповторну витонченість і естетичність. Гармонійність і краса ліній роблять цю модель стільця відмінним рішенням для будь-якого кафе або бару, які уважно ставиться до свого інтер'єру. Добре буде виглядати даний стілець і в домашньому просторі – на кухні в поєднанні зі скляним столом на хромованих ніжках.
Зручна спинка і м'яке сидіння роблять цей стілець не тільки красивим, але і комфортним. Також важливою перевагою стільця Мартін є його невеликі габарити, що робить його незамінним для приміщень з обмеженим простором.
Основні особливості:
- привабливий естетичний дизайн;
- компактність;
- великий вибір кольорів і матеріалів оббивки.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 840 мм
Висота від підлоги до сидіння - 500 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 500 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |