






834 ₴
Стілець Тюльпан чорний Неаполь N-04 AMF
Стілець Тюльпан – це класичне рішення для оформлення будь-якого інтер'єру.
В основі його дизайну лежить широко відомий Віденський стілець, втілений в металі. Вибираючи для свого кафе, бару чи будинку стілець Тюльпан, ви можете бути впевнені у своєму рішенні, так як його дизайн і конструкція перевірені часом і позитивно оцінені клієнтами в багатьох країнах світу.
Стілець Тюльпан дуже зручний і практичний в експлуатації, має малі габарити, що вирішує проблему умеблювання приміщення з обмеженою площею.
Його зручна спинка і сидіння подарують вашим клієнтам відчуття комфорту, а міцність його каркаса і зносостійкість матеріалу оббивки гарантують Вам довгі роки служби цього стільця.
Основні особливості:
- широко відомий, перевірений часом дизайн і конструкція;
- надійність в експлуатації;
- невеликі габарити;
- доступна ціна;
- широкий вибір кольорів і матеріалів оббивки.
Модифікація стільця Тюльпан з каркасом кольору Чорний.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Висота виробу, мм: 890
Ширина виробу, мм: 410
Глибина виробу, мм: 430
Ширина сидіння, мм: 400
Глибина сидіння, мм: 400
Висота спинки, мм: 420
Висота від полу до сидіння, мм: 470
Максимальне навантаження, кг: 120
Модифікація виробу: стілець Тюльпан
Вага виробу, кг: 3,7
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | алюминий |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 420 |
| Глубина стула | 430 мм |
| Особенности | Спинка |
| Ширина стула | 410 мм |