






10 701 ₴
Стілець Патрік AMF – вдалий вибір для дому або корпоративного кафе. Лаконічний дизайн, надійність і компактність є основними перевагами цього стільця.
Вставка на спинці з натуральної екологічної фанери привнесе в інтер'єр теплоту натурального дерева, а тонкі витончені перемички додадуть додаткової естетичності.
М'яке, зручне сидіння обшите «дихаючим», зносостійким шкірзамінником, завдяки чому стілець Патрік простий у догляді і легко очищається від забруднень.
Цей стілець має невеликі габарити, що вирішує проблему умеблювання приміщень з обмеженою площею.
Основні особливості:
- великий вибір колірних рішень для матеріалу оббивки;
- натуральна вставка на спинці, кольори в асортименті;
- компактність;
- приваблива ціна.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 450 мм
Ширина - 390 мм
Висота - 830 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 450 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 390 мм |