








774 ₴
Стілець Отон AMF приваблює своєю строгістю, елегантністю і динамічністю вигинів форми. Ергономічна спинка створить комфорт для посадки користувача. Конструктивні особливості стільця "Отон" забезпечують максимальну надійність і міцність каркаса.
Стілець "Отон" створить затишну атмосферу в домашньому інтер'єрі, прикрасить відкриті літні майданчики, кафе, бари, ресторани.
Шкірозамінник Перли імітує натуральну шкіру з перламутровим покриттям. Вона представлена в різних кольорах. Завдяки намисто покриттю матеріал переливається на світлі, що надає оригінальний і благородний вигляд меблів. Легке перлове мерехтіння виявляє фактуру шкіри, надаючи їй глибину і насиченість кольору.
Шкірозамінник Перли володіє високими експлуатаційними якостями: по зовнішнім і тактильними характеристиками він майже не відрізнити від натуральної шкіри, по міцності і довговічності навіть перевершує її. Матеріал еластичний, легко драпірується, стійкий до впливу ультрафіолету і утворення потертостей, подряпин, екологічно безпечний, не потребує спеціального догляду.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 440 мм
Висота - 930 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 930 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 440 мм |