







10 701 ₴
Стілець Моцарт чорний лак чорний Шкірозамінник AMF
Вишуканий австрійський дизайн приваблює своєю невимушеністю, елегантністю і динамічністю вигинів форми. Ергономічна спинка створює комфорт для посадки користувача. Конструктивні особливості стільця "Моцарт" забезпечують максимальну надійність і міцність каркаса.
Стілець "Моцарт" створить затишну атмосферу в домашньому інтер'єрі, прикрасить відкриті літні майданчики, кафе, бари, ресторани.
Модифікація стільця Моцарт з каркасом кольору Чорний Лак.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 490 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Винилискожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 4 кг |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 490 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |