







1 298 ₴
Стілець AMF Астрід універсальний варіант для будинку і оформлення кабаре. Поєднує в собі надійність і міцність, лаконічний дизайн і простий догляд. Завдяки міцному металевому каркасу, стілець витримує великі навантаження і дуже стійкий. Тканинна оббивка додає тепла і затишку в атмосферу. Зручна висока м'яка спинка і просторе сидіння подарують комфорт вашим відвідувачам. Спинка має вигнуту форму, для надання підтримки попереку. Модель Астрід буде відмінно виглядати в обідній зоні на вашій кухні, виконаної в сучасному стилі хай тек.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 430 мм
Висота - 940 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |