








3 298 ₴
Стілець Бенкетний Преміум з підлокітниками, золото, Розана-108 AMF
Колекції Банкетних стільців Хілтон і Преміум є головним атрибутом більшості розважальних закладів. Вони гармонійно вписуються в інтер'єри урочистих залів, ресторанів і кафе, а також часто використовуються в різних конференц-залах або готелів, для проведення урочистих заходів. З нашими стільцями можна завжди легко відсвяткувати весілля, ювілей, корпоратив або провести інша подія. Дані стільці добре себе зарекомендували в першу чергу тим, що вони виготовлені з металевого каркаса з використанням товстої квадратної труби - це додає стільців особливу міцність. Саме тому їх можна використовувати без побоювання того, що вони можуть зламатися і витримують великі навантаження а також зносостійкі. Стандартні стільці можуть бути пофарбовані в колір алюмінію або золота, а також на сидіння використовується зносостійка тканина Розана. При замовленні великих обсягів, стільці можуть бути пофарбовані в будь-який колір, а також виготовлені з будь-якої тканини, за бажанням замовника.
Каркас стільця: труба металева 20х20 мм
Покриття каркасу: порошкова фарба - алюміній, золото або будь RAL за бажанням замовника.
Оббивка сидіння і спинки: тканина Розана або будь-яка за бажанням замовника.
Тканина Розана є велюроподобным матеріалом для виготовлення м'яких меблів. Конкурентною перевагою даної колекції є широка кольорова палітра: від яскравих до стриманих відтінків, що робить затребуваним матеріал при виготовленні меблів для ресторанів, клубів, модних кафе. Меблі з Троянди має благородний і сучасний вигляд.
Матеріал володіє м'якою ворсистою поверхнею, яка приємна на дотик. Також тканина Розана є високоміцним матеріалом, який стійкий до стирання, на ньому не утворюються лисини і затягування протягом тривалого терміну використання. Вона не витягується і не деформується, не схильна до вигоряння. При цьому даний матеріал абсолютно безпечний для людини, він повітропроникний, неаллергеннен, не електризується.
Матеріал воліє суху читку м'якою щіткою або пилососом.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 630 мм
Висота - 1010 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Да |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1010 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подлокотников от сиденья | 210 мм |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Мoдель | Премиум Арм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Особенности | Наличие подлокотников |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 630 мм |