




10 701 ₴
Стілець AMF Монро прекрасний вибір для кухні, буде відмінно виглядати в невеликому приміщенні і при цьому максимально виконувати свою функцію – надання зручного і м'якого місця для комфортного проведення часу за столом. Кругле сидіння можна замовити в будь-якому доступному матеріалі і кольорі найбільш підходящому для вашого інтер'єру, його зручно мити і приємно сидіти. Каркас з металу володіє відмінною вологостійкістю і надійністю і має приємний естетичний вигляд. Спинка у верхній частині має вставку з дерева, що гармонійно впишеться в стиль хай тек або відмінно доповнить кухню, виконану з дерева.
Колір темний горіх часто застосовується для виготовлення дерев'яних елементів м'яких та корпусних меблів. Цей колір насичений, але не надає виконаним з нього конструкцій якусь гладку нагнітати темряву. Навпаки, вироби такого кольору виглядають вишуканими, підкреслюють вигини плавних ліній, якими меблеві дизайнери дарують свої твори. Вважається поширеним варіантом, так як не сильно забруднюється.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів
Щільність: 460 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Матеріал колекції Мадрас має середньозернисту фактуру натуральної шкіри, з глянцевою поверхнею різних забарвлень.
Верхній шар виготовлений з якісного, високотехнологічного поліуретану, пористість якого дозволяє матеріалу дихати, робить його теплим і приємним, оксамитовим на дотик.
Колекція включає кілька кольорів, які добре поєднуються з будь-якими інтер'єрами і дозволяють використовувати матеріал в якості тканини-компаньйона до натуральної шкірі.
Шкірозамінник Мадрас володіє такими незаперечними перевагами, як: висока міцність, безпека, благородний зовнішній вигляд, який довго залишається незмінною навіть при активній експлуатації, високу схожість з натуральними аналогами, стійкість до вигорання і стирання, простота в догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 850 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |