








1 153 ₴
Стілець Олівія AMF безсумнівно, прикрасить будь-яке приміщення. Напівкруглі лінії надають конструкції досконалий вигляд. Висока спинка стільця дозволяє розслабитися м'язам спини і надати тілу дуже зручне становище. А тонкі лінії конструкції надають їй повітряний вигляд.
Стілець прекрасно виглядатиме і обіднього столу у вишуканій вітальні, і на затишній кухні невеликого розміру.
Стілець Олівія не вимагає поєднання з іншими предметами, і в будь-якій обстановці виглядає самодостатнім.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 470 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 870 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
Чищення можна проводити ганчіркою або губкою, змоченою в мильному розчині. А це важлива якість для предмета, який знаходиться в зоні прийняття їжі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |