






1 153 ₴
Стілець Олівія хром Неаполь N-20 AMF
Вишуканий стілець Олівія безсумнівно, прикрасить будь-яке приміщення. Напівкруглі лінії надають конструкції досконалий вигляд. Висока спинка стільця дозволяє розслабитися м'язам спини і надати тілу дуже зручне становище. А тонкі лінії конструкції надають їй повітряний вигляд.
Стілець прекрасно виглядатиме і обіднього столу у вишуканій вітальні, і на затишній кухні невеликого розміру.
Стілець Олівія не вимагає поєднання з іншими предметами, і в будь-якій обстановці виглядає самодостатнім.
Модифікація стільця Олівія з каркасом кольору Хром.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 470 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 870 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
Чищення можна проводити ганчіркою або губкою, змоченою в мильному розчині. А це важлива якість для предмета, який знаходиться в зоні прийняття їжі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 470 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |