






1 139 ₴
Стілець Луїза AMF з витонченими вигнутими опорами виконаний в стилі модерн, тому буде гармонійно виглядати в елегантних вишуканих інтер'єрах барів і кафе, а також будинку за кухонним столом.
М'яка вставка на спинці стільця, оббита таким же матеріалом, як і сидіння, забезпечує комфортне перебування на стільці протягом тривалого часу. Це дозволить відвідувачам вашого закладу затриматися довше за келихом коктейлю або чашкою кави.
В якості оббивки використовуються тільки якісні шкірозамінники, які не бояться бруду і пилу, не вбирають воду, добре пропускають повітря. Вони є стійкими до розривів і атмосферного впливу, значить, такі стільці можна з легкістю використовувати на відкритому повітрі, що сподобається власникам кафе і ресторанів з відкритими терасами. Стілець досить стійкий, витримує великі навантаження, тому його можна рекомендувати людям великої комплекції.
Інструкції:
- легкість у догляді. Стілець можна інтенсивно використовувати і не боятися будь-яких забруднень. Всі плями від рідин і їжі відтирається вологою ганчірочкою, змоченою в теплому миючому засобі;
- можливість вибору оббивок. Ви можете за власним бажанням підібрати для свого стільця колір оббивки. Звичайно, краще, щоб він гармоніював з кольором інших предметів в кімнаті.
- у процесі виробництва стілець проходить кілька етапів перевірки. У разі незадоволення якістю товару, замовник може бути впевнений у його повній заміні.
Такий стілець можна придбати і для приватного інтер'єру. Він прикрасить вашу кухню або їдальню. Завдяки ажурною спинці і тонким витонченим металевих опор буде добре виглядати поряд з меблями з скла або металу.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 500 мм
Ширина - 400 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 500 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 400 мм |