









2 394 ₴
Стілець Купер хром Лавандовий світанок AMF
Барний стілець Купер - це нова ексклюзивна модель від нашої компанії. У порівнянні з аналогами, його безперечною перевагою є невелике заглиблення у верхній частині спинки у вигляді вішалки для сумок і парасольок. Даний стілець гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення, будь то домашня кухня, їдальня або веранда. Його також можна використовувати для громадських зонах прийому їжі, таких як бари, кафе або ресторани. Стілець виконаний з екологічно чистих матеріалів.
Основні переваги:
- гачок на спинці стільця;
- еко-фанера, 7 шарів;
- амортизуючий ефект спинки;
- штабелируемость до 12 шт в стопку;
- можливість перевезення на спеціальному візку;
- широка колірна гамма фанери.
Модифікація стільця Купер з каркасом кольору Хром.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 460 мм
Ширина - 510 мм
Висота - 810 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 460 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 40 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 510 мм |
| Штабелируемость | по 20 шт |