




2 880 ₴
Стілець Мальта AMF поєднує в собі мінімалістичний дизайн з вивіреною ергономікою. Органічно впишеться в домашній інтер'єр, стане яскравим акцентом у просторі кафе, бару, ресторану. Форми цього стільця відрізняються компактністю, чіткістю геометричних ліній і мінімальної завантаженістю контсрукции.Стілець штабелируется.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 530 мм
Ширина - 510 мм
Висота - 810 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево, металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 530 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 510 мм |