




580 ₴
Табурет Таллі - це універсальний продукт, який завдяки таким характеристикам, як невеликі габаритні розміри, мала вага і зручне м'яке сидіння, знайде своє місце на маленьких кухнях, балконах і дачах. Табурет Таллі завжди буде під рукою там, де недостатньо місця для звичайного стільця, при цьому він також легко може бути захований. Таллі від інших табуретів відрізняє оригінальний дизайн металевого каркаса, а також висока міцність. Табурет витримує динамічні навантаження, що робить його довговічним і надійним в експлуатації.
Модифікація табурета Таллі з каркасом кольору Чорний.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Матеріал - метал, шкірозамінник
Глибина - 350 мм
Ширина - 350 мм
Висота сидіння стільця - 450 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | табурет |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Глубина стула | 350 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 108 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Ширина стула | 350 мм |