







10 701 ₴
Стілець Патрік AMF– вдалий вибір для дому або корпоративного кафе. Лаконічний дизайн, надійність і компактність є основними перевагами цього стільця.
Вставка на спинці з натуральної екологічної фанери привнесе в інтер'єр теплоту натурального дерева, а тонкі витончені перемички додадуть додаткової естетичності.
М'яке, зручне сидіння обшите «дихаючим», зносостійким шкірзамінником, завдяки чому стілець Патрік простий у догляді і легко очищається від забруднень.
Цей стілець має невеликі габарити, що вирішує проблему умеблювання приміщень з обмеженою площею.
Основні особливості:
- великий вибір колірних рішень для матеріалу оббивки;
- натуральна вставка на спинці, кольори в асортименті;
- компактність;
- приваблива ціна.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Характеристики:
Глибина - 450 мм
Ширина - 390 мм
Висота - 830 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Винилискожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 450 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 24 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 390 мм |