




2 692 ₴
Стілець Таня AMF в стилі модерн здатний перетворити звичайну кімнату в дизайнерське приміщення. Відмінно підійде для молодих людей, що люблять стиль і комфорт одночасно. Незвичайні ніжки надають унікальності зовнішньому вигляду, а широке сидіння і підлокітники не дадуть втомитися, навіть якщо вам доведеться провести на стільці довгий час.
Колір дерева Горіх меблевої продукції використовується дуже часто. Це коричневий колір з червонуватим або сірим відтінком. Часто на дерев'яних елементах меблів промальовуються витіюваті темні прожилки на тлі основного кольору. Можна сказати, що виробам кольору горіх характерна глибина і насиченість. За тональностям колір горіх поділяється на червоний, світлий, золотистий і темний, все залежить від породи дерев. Часто застосовується для обладнання офісів та житлових приміщень.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 590 мм
Ширина - 590 мм
Висота - 800 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
Прибирати забруднення будь-якого виду можна за допомогою м'якої тканини або губки. Змочувати їх слід в слабкому мильному розчині, або використовувати спеціальні миючі засоби. Ні в якому разі не залишати поверхню вологою, після використання мильного розчину потрібно протерти вологу поверхню насухо тканиною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Да |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 590 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Особенности | Наличие подлокотников |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 590 мм |
| Штабелируемость | по 4 шт |