









2 120 ₴
Стілець Флорри AMF підійде як для романтичних леді, так і для загадкових натур. Зручне широке сидіння і висока спинка роблять цю модель особливо комфортною. Незвичайний дизайн відразу привертає погляд. Велика різноманітність варіантів оббивки значно розширює коло вибору.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Особа: 100% ПВХ, Підстава: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скад створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скад розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу і ультрафіолету, має трудновоспламеняемое покриття, яке пройшло випробування запаленою цигаркою.
Скад має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби із шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 530 мм
Ширина - 440 мм
Висота - 960 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
Бажано протирати матеріал вологою губкою, після чого витирати насухо тонкою тканиною. При забрудненнях може знадобитися допомога додаткових коштів за прибирання: можна використовувати мильний розчин або спеціалізовані засоби по догляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 960 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 530 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 440 мм |