




3 096 ₴
Стілець Вега темний горіх Мадрас Оливка AMF
У розважальних закладах дуже важливо надавати клієнтам усі можливі зручності, щоб вони могли не відволікаючись насолоджуватися тим, що відбувається, обстановкою, спілкуванням і атмосферою. Предмети меблів, а саме – стільці — перші кандидати на задоволення потреби відвідувачів в комфорті. Стілець Вега оснащений не тільки м'яким сидінням, але і спинкою, що дозволяє розслабити всі м'язи і по-справжньому відпочити. А колірні рішення, використані в його дизайні, можна вдало використовувати, вписуючи стілець в інтер'єр. Шляхетний, але в той же час яскравий колір може підкреслити темні інтер'єри, так і створити приємний контраст в світлих.
Дана модифікація стільця Вега має ніжки з масиву бука. Сидіння і спинка м'які, мають рівну і гладку текстуру. На спинці стільця є дерев'яна поперечина, яка забезпечує зручне і комфортне переміщення стільця.
Колір темний горіх часто застосовується для виготовлення дерев'яних елементів м'яких та корпусних меблів. Цей колір насичений, але не надає виконаним з нього конструкцій якусь гладку нагнітати темряву. Навпаки, вироби такого кольору виглядають вишуканими, підкреслюють вигини плавних ліній, якими меблеві дизайнери дарують свої твори. Вважається поширеним варіантом, так як не сильно забруднюється.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 570 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 910 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
Необхідний регулярний догляд – обробка пилососом, вологе протирання. При необхідності можливе застосування мильних розчинів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 910 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 570 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |